O nasProjekt - Firma Rodzinna O nas - kim jesteśmy


Projekt - Firma Rodzinna. Nasze rodzinne przedsięwzięcie. Projekt to nie tylko zwykła firma, i nie tylko Firma Rodzinna. To lokalne, rodzinne, wspólne przedsięwzięcie. To połączenie pokoleń, doświadczenia z młodością, połączenie różnych punktów widzenia i postrzegania biznesu. Konglomerat pasji, chęci działania, osiągania i zmieniania otaczającego świata. Miłość do Gdyni, przywiązanie  do lokalnej społeczności, chęć budowania nowych rzeczy, radość z możliwości jakie daje dzisiejszy świat biznesu i technologii. 


Pomagając sobie nawzajem , wspólnie tworzymy nową jakość. Wspólnie działamy w zakresie usług biznesowych -  świat technologii w serwisie komputerowym, pracy z ludźmi w nieruchomościach, oraz pasji i zamiłowania do tworzenia, radości jaką daje ręcznie wytwarzana biżuteria.

Mamy swoją wizję działania, codziennie przekuwamy ją w Projekcie na nowe wyzwania i stwarzanie nowych możliwości - sprawia nam to wielką radość i frajdę. Dlatego jesteśmy tu, gdzie jesteśmy i robimy to, co robimy. Pasja i chęć działania.


Nasza wizja działania - Interakcje z ludźmi. Sól życia codziennego.

Nawiązywanie relacji jako model działania i postrzegania świata. Bardzo ważną rzeczą jest dla nas codzienna interakcja z ludźmi - nawiązywanie relacji, poznawanie nowych ludzi, 
rozmowa, poprzez rozmowę poznanie ich punktu widzenia, spojrzenia na świat, spraw które ich nurtują i są dla nich ważne, często ich radości i smutków. 

Tym żyjemy na co dzień i to dają nam wielką siłę do działania -  że to, co robimy jest potrzebne i przydatne, że dzięki temu rozwiążemy problem lub pomożemy. Aby zobaczyć uśmiech na twarzy i usłyszeć słowo 'dziękuję'. Wierzcie mi, że warto.


Social Media jako kanały do interakcji z ludźmi

Uważamy, że Social Media dają niezwykłą okazję do codziennej interakcji z ludźmi, docierania do ludzi i przekazania im swego punktu widzenia. Dzięki Mediom nie ma znaczenia jak dzieli nas odległość, czas i inne  ograniczenia znikają, nie ma znaczenia wiek, status czy stan zdrowia. Dzięki Social Mediom pokonujemy te  bariery.  Często jest to też impuls i moment początkowy do nawiązania relacji bezpośredniej, osobistej. 

Dlatego też powstały nasze strony internetowe, Fanpage na Facebooku, Instagram, Twitter - aby docierać do ludzi,  przekazywać im naszą wizję i pojmowanie biznesu, aby poprzez wspólną interakcję tworzyć nowe, lepsze rzeczy i rozwiązania, aby dawać radość i osiągać sukces w tym, co robimy. Staramy się w jak najszerszym zakresie korzystać z możliwości interakcji jakie dają Social Media. 


Pamiętamy jednak, że oprócz Social Mediów najcenniejszy jest kontakt osobisty z drugim człowiekiem i do tego dążymy.


Dlaczego Blog???

Blog jako narzędzie komunikacji. Dlatego też spotykamy się na naszym blogu. Chcemy tu dzielić się tym,  jak postrzegamy dzisiejszy biznes, jakie są codzienne sukcesy i porażki, jak szukać pasji i siły do działania,  jak pokazywać ludzką stronę tego, co robimy na co dzień. 

Blog to dogodna forma do przekazywania informacji  i dotarcia do dużej grupy ludzi. Niezależnie od tego, że korzystamy z innych kanałów Social Media -  strona www, Facebook, Instagram, Twitter.

Na naszym blogu będziemy pisać o tym, co stanowi o naszej Firmie i jej działaniu, o tym czym żyjemy  na co dzień i czym chcemy się podzielić. Chcemy opisywać świat i wydarzenia od ludzkiej strony, w zakresach tego jaką działalność prowadzimy.


O czym chcemy pisać???


Komputery i nowe technologie

Tak więc zapraszamy do artykułów o świecie technologii i komputerów oraz jej wpływie na nasze życie codzienne.

Dzisiejszy świat opiera się na technologii, w coraz większym stopniu rządzi ona naszym życiem i wpływa na nasze zachowania. Będziemy starali się pokazać to od ludzkiej strony, od strony zwykłego użytkownika, który realizuje za pomocą technologii swoje codzienne życie, swoje potrzeby, plany i marzenia. 

Wszyscy używamy  codziennie komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych - smartfonów - ale jest w tym najistotniejsze???

Do czego ich używamy i co w ten sposób chcemy załatwić, co w ten sposób osiągniemy i zrealizujemy. 

Właściwe wykorzystanie technologii znacząco może nam to ułatwić. Korzystajmy z tego.


Świat Nieruchomości

Chcemy pisać o tym, jak zadbać o fundamenty naszego życia jakie daje dom i rodzina. Dlatego świat nieruchomości, jak poruszać się w tym zagadnieniu, jak rozwiązywać codzienne problemy, jak osiągnąć to, czego szukamy -  nieruchomość, tak aby móc powiedzieć sobie któregoś dnia - mam swój dom. Będziemy o tym pisać.


Sztuka i biżuteria

Będziemy pisać o pasji i radości z tworzenia - świat ręcznie wytwarzanej biżuterii. Na co dzień potrzebujemy i szukamy piękna w rzeczach, które nas otaczają, to powoduje, że świat staje się piękniejszy. 

Rękodzieło, które wytwarzamy jest przecież dla ludzi. Jest po to, aby wywołać uśmiech na twarzy, poczucie  zadowolenia i komfortu, poprawić jakość życia. 

Mówimy o tym - piękne rzeczy, dla pięknych kobiet.

To dla nas wiele znaczy - dawanie radości i poczucia zadowolenia.Do zobaczenia więc w nowym świecie - technologii, nieruchomości i sztuki...


Popularne posty z tego bloga

O czym chcemy pisać ??? i dlaczego ???

Internet - co to jest cyberbezpieczeństwo i dlaczego jest ważne?

Nasza wizja działania w biznesie...