Nasza wizja działania w biznesie...Nasza wizja działania - Interakcje z ludźmi. Sól życia codziennego.Nawiązywanie relacji jako model działania i postrzegania świata.


Bardzo ważną rzeczą jest dla nas codzienna interakcja z ludźmi - nawiązywanie relacji, poznawanie nowych ludzi, rozmowa, poprzez rozmowę poznanie ich punktu widzenia, spojrzenia na świat, spraw które ich nurtują i są dla nich ważne, często ich radości i smutków. Tym żyjemy na co dzień i to dają nam wielką siłę do działania -  że to, co robimy jest potrzebne i przydatne, że dzięki temu rozwiążemy problem lub pomożemy. Aby zobaczyć uśmiech na twarzy i usłyszeć słowo 'dziękuję'. 


Wierzcie mi, że warto.


Social Media jako kanały do interakcji z ludźmi.


Uważamy, że Social Media dają niezwykłą okazję do codziennej interakcji z ludźmi, docierania do ludzi i przekazania im swego punktu widzenia. Dzięki Mediom nie ma znaczenia jak dzieli nas odległość, czas i inne ograniczenia znikają, nie ma znaczenia wiek, status czy stan zdrowia. Dzięki Social Mediom pokonujemy te bariery.  Często jest to też impuls i moment początkowy do nawiązania relacji bezpośredniej, osobistej. 

Dlatego też powstały nasze strony internetowe, Fanpage na Facebooku, Instagram, Twitter - aby docierać do ludzi,  przekazywać im naszą wizję i pojmowanie biznesu, aby poprzez wspólną interakcję tworzyć nowe, lepsze rzeczy i rozwiązania, aby dawać radość i osiągać sukces w tym, co robimy. Staramy się w jak najszerszym zakresie korzystać z możliwości interakcji jakie dają Social Media. 


Pamiętamy jednak, że oprócz Social Mediów najcenniejszy jest kontakt osobisty z drugim człowiekiem i do tego dążymy.


Dlaczego Blog???

Blog jako narzędzie komunikacji. 


Dlatego też spotykamy się na naszym blogu. Chcemy tu dzielić się tym,  jak postrzegamy dzisiejszy biznes, jakie są codzienne sukcesy i porażki, jak szukać pasji i siły do działania, 

jak pokazywać ludzką stronę tego, co robimy na co dzień. Blog to dogodna forma do przekazywania informacji  i dotarcia do dużej grupy ludzi. Niezależnie od tego, że korzystamy z innych kanałów Social Media -  strona www, Facebook, Instagram, Twitter.

Na naszym blogu będziemy pisać o tym, co stanowi o naszej Firmie i jej działaniu, o tym czym żyjemy  na co dzień i czym chcemy się podzielić. Chcemy opisywać świat i wydarzenia od ludzkiej strony, w zakresach tego jaką działalność prowadzimy.

RMG


Nasze Serwisy: 

Projekt strona www: projektgdynia.com.pl

Projekt Nieruchomości : projektnieruchomosci.pl

SpecLab Serwis:  speclab.com.pl

Goya Art :  facebook.com/goya.hand.made/


Popularne posty z tego bloga

O czym chcemy pisać ??? i dlaczego ???

Internet - co to jest cyberbezpieczeństwo i dlaczego jest ważne?